تبلیغات
ماسون شناسی - علائم فراماسونری در ایران! (بخش پنجم)

مترجم سایتدعای فرج امام زمان: بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

text describing the image
صندوق های "بنیاد امور بیماری های خاص" که به شکل هرم و چشم طراحی شده. همان طور که اطلاع دارید؛ هرم و چشم (چشم جهان بین) از اصلی ترین علامت های مکتب ماسون است که مانند آن را میتوانید در پشت دلار های آمریکا مشاهده کنید. این نهاد (تا اون جایی که میدانم) منتسب به اقوام یکی از سران کنونی کشور است
ادامه عکس ها در ادامه مطلب..................
در این عکس دستکش های ورزشی نشان داده شده است؛ که با طراحی شکل شاخ شیطان رو تداعی کرده است. این علامت هم در مکتب ماسون یک علامت متداول است .
آرم شرکت شاتل که لوگویی مشکوک به لوگوی ماسونی دارد
تصاویری از ساختمان خط 2 تله کابین نمک آبرود که اتریشی ها آن را ساخته اند. نماد های ماسونی کاملا در این بنا آشکار است .
این عکس خروجی تله کابین از ساختمان است
قرآنی توسط انتشارات دارالعلم قم در سال ۱۳۸۹ منتشر شده است که طرح روی جلد آن شبیه ستاره داوود است!


به گزارش تریبون، این قرآن که در چاپخانه‌ی شرکت چاپ قدس منتشر شده است اخیراً نیز تعدادی از آن توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دانشگاه تهران اهدا شده است.

ستاره داوود بخش اصلی پرچم رژیم صهیونیستی است و از نمادهای فراماسونری محسوب می‌شود.

در امتداد بلوار جانباز در مشهد که به سجاد میرسه یه یهودی مقیم تهران یه ساختمان ساخته(روبروی هتل هما شماره 2) و از اول اسکلت اون به شکل هرم بود!من شنیدم چند بار بهش گیر دادند ولی با انواع و اقسام ترفندها و دادن رشوه 4 میلیارد تومنی تونست هرم رو کامل کنه!متاسفانه جدیدا میبینیم که هرم،ساخته شده و حتی چشم همه بین هم روی اون قرار داده شده.
نماد فراماسون ها در میدان راه آهن مشهد مقدس روبه حرم امام رضا


ده مطلب اخیر
ختم صلوات