تبلیغات
ماسون شناسی - آستانه قزاقستان پایتخت ماسونی!

مترجم سایتدعای فرج امام زمان: بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

text describing the image

  آستانه

شهر آستانه در قزاقستان اولین پایتختی است كه در قرن بیست و یكم بنا نهاده شد و مقصد نهایی جهان را به خوبی نشان می‌دهد. این شهر رویای یك نفر بود : نورالسلطان نظربایف رئیس جمهور قزاقستان!

آستانه در یكی از مناطق دورافتاده و خالی از سكنه در جلگه‌ آسیا و با میلیاردها دلار درآمدهای نفتی كشور قزاقستان بنا شد و حاصل آن حیرت‌آور است : پایتختی رو به آینده‌ و رمزآلود و دربرگیرندة نظم نوین جهانی در عین حال كه قدیمی‌ترین دین [غیر الهی] بشریت یعنی «پرستش» خورشید را گرامی می‌دارد. این شهر هنوز به یك منطقة در حال ساخت و ساز عظیم شباهت دارد، اما ساختمان‌های تكمیل شدة آن به واقع خلاصه‌ای است از رویای پنهان نظر بایف.

به ادامه مطلب مراجعه کنید............

هرم صلح


هرم صلح

این هرم غول پیكر كه زاییدة فكر و هنر بهترین مهندس معمار بریتانیا «لرد نورمن فاستر» است در وسط جلگة آسیا غریب به نظر می‌رسد. هدف از ساخت این هرم كناره‌گیری از خشونت و متحد ساختن همة ادیان دنیا است. نورمن فاستر می‌گوید در این ساختمان هیچ نماد مشخص دینی به كار نبرده تا و حدت هماهنگ دوبارة ادیان را به وجود آورد. اما این هرم در واقع معبدی برای دین واحد و حقیقی جویندگان علوم مخفی است‌ : پرستش خورشید. گشتی در داخل ساختمان نوعی سفر نمادین و یادآور مسیر هر انسان به سوی روشنایی است. بیایید با هم به این سفر برویم.

موقعیت جغرافیایی قزاقستان در حاشیه دریای کاسپین :

.

شكل هرم

تازه واردان به این دین هرم را به عنوان نماد آرمانی خط مشی سری و مؤسساتی كه به منظور نشر آن تأسیس شده‌اند، پذیرفته‌اند. منلی پی‌هال، آموزش مخفی تمام اعصار.

                 

 Novus Ordo Seclorum = نظم نوین جهانی

همانطور كه منلی پی‌هال اظهار می‌كند، هرم نمادی كامل و نمایانگر اسرار تمدن‌های باستانی است. این اسرار که در عین سادگی مفاهیم عمیقی را در برداشته و در مقیاس علوم ماورائی هستند٬ از طرفی دانشی مخصوص روشنفکران و از سوی دیگر باعث سردرگمی تودة مردم می باشند. طبقة ممتاز امروز كه تازه  به این دین مخفی روی آورده اند در اصل وارثان این دانش باستانی‌اند و از هرم به عنوان نماد قدرت در جهان امروز استفاده می‌كنند.رأس مجزا و درخشان هرم نشان دهنده ی حقیقت معنوی موجود در جهان و نیز تک تک  انسانهاست . معنی نمادین دیگر مربوط به سرجدا شدة هرم ماهیت ناتمام نظم نوین جهانی است. گفته می‌شود سرجدا شدة هرم بزرگ زمانی در جای خود قرار می‌گیرد كه این پروژة باستانی به وقوع بپیوندد. اهرام دیگری نیز در سراسر دنیا وجود دارند كه نشان دهندة قدرت نخبگان طبقة حاکم بر تودة مردم هستند.

 

محل برگزاری مسابقات در ممفیس

هتل لوكسر در لاس وگاس       

.

 هتل رافلز در دوبی

.

 سالن اپرا (زیرزمین هرم)

وقتی وارد طبقة همكف این هرم می‌شوید فضای داخلی تاریك و غار مانند است . اپرای آستانه كه در زیرزمین هرم واقع شده٬ میزبان مردم ساده و بی خبر است.

سال اپرا زیرزمینی

.

علیرغم تاریكی این طبقه، تصویر بزرگی از خورشید تقریباً تمام سقف را پوشانده است.

 .

بخش میانی هرم

دور میز خورشید

.

درست در بالای سالن فضای مركزی هرم واقع شده است. این فضا در اصل اتاق‌ گردهمایی و كنفرانس‌های رهبران اتحاد دوبارة ادیان جهان است. دقیقه‌ای تامل كنید و از نماد گرایی در این مكان لذت ببرید! رهبرانی از سراسر دنیا دور یك شمای بزرگ از خورشید گرد هم می‌آیند تا دربارة دربارة از بین بردن اختلافات در عصر نوین پیش‌رو بحث نمایند. نمادگرایی در اینجا خودنمایی می‌كند؛ همة آن ادیان تنها حاصل و فرع ذات اصلی مورد پرستش یعنی همان «خورشید» هستند. این فضا بسیار نورانی‌تر از سالن اپرا و نشانگر پیشرفت به سمت روشنایی است. تصویر خورشید در وسط میزگرد دقیقاً در بالای خورشید روی سقف سالن است. بنابراین در حالی كه عموم مردم در تاریكی دنیای مادی سرگرم می‌شوند، روشنفکران درست در بالای سر آنها در حال تفكر برای دستیابی به خداشناسی هستند.

                                                        

تفكر برای دستیابی به خداشناسی

.

اگر شما دیگر مقالات این سایت را مطالعه كنید به اهداف «نظم نوین جهانی» پی خواهید برد. یكی از آنها جایگزینی تمام ادیان به وسیلة نوع واحدی از كفرگرایی نوین است. این همان چیزی است كه گردهمایی‌ها و جلسات بر آن اساس شكل می‌گیرند. شهر آستانه به درستی یك شهر با «نظم نوین جهانی» است.

.

رأس هرم

رأس هرم به معنای واقعی آسمانی است. مدور و تماماً دارای پنجره‌هایی است كه رو به تابش نورانی خورشید است. تصاویری از كبوتران سفید در پنجره‌ها جای گرفته‌اند كه استعاره‌ای از صلح حاصل از اتحاد دولت‌ها و ادیان جهان در «نظم نوین جهانی» است. رأس هرم تصویر نمایی دستیابی به روشنایی در سطح فردی و جهانی است.

به سقف رأس هرم بنگرید :

خدای خورشید به زیبایی تمام بر روشنفكران می‌تابد.

بیایید یکبار دیگر اجزای مختلف هرم را مرور کنیم:

- سالن اپرای تاریک در بخش زیرین (برای عموم مردم)

- اتاق گردهمایی در بخش میانی (برای نخبگان)

- بخش فوقانی خداگونه (به نوعی عرش)

این اجزا تصویر فیثاغورثی از دنیا را مجسم می‌كند. اصول فیثاغورث در جوامع مخفی امروز به طور كامل مطالعه می‌شوند :

فیثاغورث جهان را به سه بخش تقسیم كرده است كه آنها را «جهان متعالی»، «جهان مافوق» و «جهان مادون» می‌نامد.

دو دنیای تحتانی در ذات این جهان متعالی نهفته‌اند. «جهان مافوق» منزلگاه جاودانیان است. همچنین این دنیا اقامتگاه صور ازلی یا خاتمان است؛ ذات آنها به هیچ وجه در جنس طبیعت خاكی سهیم نیست، اما آنها كه سایة خود را بر فراز جهان مادون گسترده‌اند تنها از طریق آن سایه قابل درك‌اند. دنیای سوم یا جهان مادون منزلگاه مخلوقاتی است كه از جنس مادی هستند یا در كار با یا برای موجودات مادی شركت دارند. پس این جهان منزلگاه بشریت و سلسله‌های پایین‌تر است، آن‌هایی كه موقتاً خاكی‌اند اما قادرند به واسطة فلسفه و عقل خود به درجات بالا عروج نمایند. - همان منبع

                      

  سه بخش هرم  - برای دیدن تصویر دقیق تر کلیک کنید!

به عبارت دیگر، این هرم ورای یك جاذبة جهانگردی نمودی از فلسفة جدید است. همانطور كه «دان كرویكشانكس» تا حدی مرموزانه در مستند خود می‌گوید، این نمودی از قدرت آینده است.

.

باتیرك(Bayterek)


این بنای یادبود كه توسط مهندس معمار برجستة بریتانیا «سر نورمن فاستر» طراحی شده تجسمی از یك افسانة قومی دربارة درخت زندگی اسرارآمیز و یك پرندة خوشبختی است. پرنده كه «سامروك» نامیده می‌شود در شكاف میان دو شاخة درخت تخم گذاشت. تخم یا همان كرة طلایی در بالای بنا  یكبار دیگر یادآور خورشید، است.

این درخت زندگی نمودی است از دالانی که ارواح از طریق آن دنیای مادی را ترك می کنند و به دنیای ابدی و الهی می‌پیوندند. این مفهوم در اكثر (اگر نگوییم همه) جوامع مخفی به منزلة رجعتگاه است.

درون كره طلایی

بازدیدكنندگان می‌توانند به بالای برج بروند و نمای بی‌نظیری از شهر نظربایف را مشاهده نمایند. چیزهای عجیب دیگری نیز قابل مشاهده هستند.

در درون كره ما به یك مورد سوال برانگیز بر می‌خوریم. یك مثلث طلایی با اثر دست رئیس جمهورر نظر بایف در وسط آن. چرا؟ صادقانه بگویم، من نمی‌دانم. فقط می‌توانم بگویم كه چیزی شبیه به این را در فیلم Total Recall دیده‌ام.

شگل انگشتان بصورت باتا (bata)

این كره توسط نمایندگانی از 17 مذهب دینی امضا شده است. بله، یكبار دیگر، صحبت دربارة متحد ساختن تمام ادیان به شكل یك «نظم نوین جهانی» است.

 .

ستون‌های ماسونی


دو ستون و یكی در میان آنها، در فاصله‌ای دورتر. آیا این احتمال وجود دارد كه ستون‌ها نمادگرایی ماسونی باشد؟

بله، ستون‌های طلایی دوقلو یادآور دو ستون ماسونی با نام‌های بوآز و جاشین است. من نمی‌خواهم به نمادگرایی پنهان در این دو ستون بپردازم، اما شاید بتوان تصور نمود كه نظربایف «یك ماسون پذیرفته شده است.»

 .

كاخ ریاست جمهوری


كاخ ریاست جمهوری كه در قسمت مهم شهر واقع شده در انتهای مسیر تشریفاتی قرار گرفته كه با برج با تیرك آغاز می‌شود. یك گنبد بسیار بزرگ بر بام این كاخ قرار دارد که برخلاف برج آلت گونة باتیرك –  نشانگر ماهیت ذکور –  نمایانگر ماهیت تأنیث است . این طرح تقریباً در تمام شهرهای مهم از جمله واشنگتن DC و پاریس مشاهده می‌شود.

 

 مركز تفریحی «خان شاطیری» (بزرگترین چادر دنیا)


این مكان عجیب نیمه آماده نیز طرحی است از «سرنورمن فاستر» (او تقریباً تمام شهر را طراحی كرده است.) در زیر این چادر،در محوطه‌ای با مساحت بیش از 10 استادیوم فوتبال  یك پارك سرپوشیده با مقیاس شهری، مركز تفریحی و تجاری با میدان‌ها و خیابانهای سنگفرش شده، یك دریاچة مخصوص قایقرانی، مركز خرید، زمین گلف كوچك، تفرجگاه ساحلی سرپوشیده خواهد بود. گفته شده است كه این ساختمان به تشبیه از خیمة معبد سلیمان ساخته شده است.

این پرستشگاه‌های قابل جا به جایی متشكل از چادرها، در دوران انجیلی مورد استفادة یهودیان بوده است. تازه واردان این دین مفهومی اسرارآمیز را به این مسكن‌های باستانی نسبت می‌دهند.

.

بزودی در آستانه


آستانه هنوز در حال ساخت و ساز است، اما پروژه‌های ساختمانی به غایت مبهوت كننده‌ای در آن وجود دارد كه تعدادی از آنها به این قرار است :

.

بازارهای مركزی :

طراحی شده بدست آشنای قدیمی مان نورمن فاستر - برای دیدن عکس دقیق تر کلیک کنید!

.

برج‌های سرگردان (اسم اصلی و قطعی نیست) - برای دیدن عکس دقیق تر اینجا کلیک کنید!

استادیوم چشم جهان بین (اسم اصلی و قطعی نیست)

.

نتیجه


همانطور كه همة اعضای طبقة ممتاز دنیا در حال فراهم آوردن شرایط لازم برای متحد ساختن جهان و تبدیل آن به یك دولت واحد هستند ، نمادهایی را نیز از قدرت خود در جای جای دنیا پراكنده‌اند.

این حقیقت كه عامة مردم از معنی واقعی آن ساختمان‌ها اطلاعی ندارند دلیلی برای این امر است كه چرا برنامه‌های آنان بدون پرسش و یا توجه پیش می‌روند . اما آن برنامه‌ها برای سالیان سال وجود داشته‌اند. منلی پی هال در سال 1918 می‌نویسد :

«زمانی كه انبوه مردم حاكمند، جهالت بر بشر حكمرانی می‌كند : زمانی كه كلیسا حاكم است خرافات بر بشر حكمرانی می‌كند؛ زمانی كه دولت بر مردم حاكم است ترس بر آنان حاكم است. پیش از آنكه مردم بتوانند با هماهنگی و تفاهم با یكدیگر زندگی كنند باید جهل به خرد، خرافات به ایمان روشنگرانه و ترس به عقل تبدیل شود.»

  او در ادامه می‌گوید:

«دولت كامل در روی زمین باید در نهایت از حكومت الهی كه جهان بر اساس آن نظم یافته الگوپذیرد. در آن روز، زمانی كه نظم كامل برقرار شود، صلح در جهان گسترده شده و خیر پیروز گردد، مردم دیگر در پی خوشبختی نخواهند بود، چرا كه آن را در درون خود خواهند یافت.»

به نظر خوب می‌آید، اینطور نیست؟ تنها یك مشكل دارد. زمانی كه این اتفاق بیافتد، بیشتر جمعیت جهان كشته خواهند شد.

ترجمه : پرنیان پویان

ویرایش : زهرا امید

منبع: ماسون یابده مطلب اخیر
ختم صلوات