تبلیغات
ماسون شناسی - این بار هدف: دخترکان شیعه! (قسمت اول)

مترجم سایتدعای فرج امام زمان: بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

text describing the image

  این که یهود و صهیونیست از هر وسیله ای برای رسیدن به اهدافش استفاده میکند چیز جدیدی نیست. اما یکی از فتنه های  جدید  بنی اسرائیلی که در دهه ی اخیر رایج شده  ساخت الگوهای کاذب و غیر واقعی و خوراندن این قهرمان دروغین به دیگر کشورهاست.

  این الگوها نمونه های مختلفی دارند و در مجال دیگری به آنها به طور کامل پرداخته خواهد شد نکته ای که در این نوشته  سعی در شفاف سازی آن دارم نشان دادن هدف گذاری یکی از این الگوهای موفق در جامعه ی جهانی و بخصوص  ایرانیست.

  بعد از اجرای موفق تهاجم فرهنگی توسط غرب و هدف گرفتن اعتقاد جوانان این بارغرب سیبل هدف را از جوانان به نوجوانان و بخصوص دختر بچه های ایرانی تغییر داده است.

جاستین بیبر عروسک جدیدیست که توسط صهیونیسم برای بازی با افکار و احساسات دختران ایرانی طراحی شده. امروز دختری که تازه پا به سن بلوغ و شناخت جنس  مخالف میگذارد و احساسات جنسی و عاطفی اش در حال شکل گیریست با جاستین بیبر روبرو می شود. آیا می دانید جاستین را به چه اسمی صدا میزنند؟ دوست پسر!

  کاور آلبوم جدید جاستین بیبر به نام "دوست پسر" که همانند آلبومهای قبلی او با هدف اشاعه روابط نامشروع  و فساد اخلاقی میان نوجوانان منتشر شده است.


به ادامه مطلب مراجعه کنید.....................

در اکثر عکس های این پسر 18 ساله کلمه ی( بوی فرند) یا دوست پسر نقش بسته، پسری تقریبا خوش چهره و خوش لباس و البته مورد حمایت رسانه های غربی که به راحتی در دل دختران جا باز میکند و میفهماند که باید دوست پسر داشته باشی.  

ابتدا نحوه ی معرفی جاستین برای ایرانی جماعت توسط ویکی پدیا و نشان دادن دروغ پردازی و نقشه های شیطانی آن برای جذب دختران ایرانی :

  وقتی در مورد جاستین تحقیق میکردم طبق معمول ویکی پدیا اولین سایتی بود که ظاهر شد و بعد از خواندن اطلاعات ویکی پدیا متوجه تناقض های بسیاری شدم که انسان را حیرت زده می کند. دوستانی که شک دارند خودشان امتحان کنند.

  اول اینکه جاستین برای فارسی زبانان(ایرانی) که حداکثر در دنیا نود میلیون نفر هستند در ویکی پدیا بدون احتساب منابع با سه هزار و سیصد و هشتاد و چهار کاراکتر(کلمه) معرفی شده! یعنی ویکی پدیا تا جایی که توان داشته سعی کرده او را به فارسی زبانان معرفی کند. برای روشن شدن دسیسه ی آشکار غرب علیه ایران به آمار کاراکترهای دیگر زبانها توجه کنید: برای نمونه چند زبان آورده شده است

فارسی : 3384 کارکتر برای جمعیت حداکثر 90 میلیون نفر

آفریقایی : 216 کارکاتر

عربی : 60 کاراکتر آمار دقیقی در دست نیست اما 250 میلیون تخمین زده میشود

آذربایجانی : 270 کاراکتر

انگلیسی : 3370کاراکتر

بلاروسی : 170کارکتر

ژاپنی : 2916کاراکتر جمعیت 125.77 میلیون نفر

روسی : 158 کاراکتر جمعیت142 میلیون نفر

چینی : 236 کاراکتر جمعیت یک میلیارد و 370 میلیون و 536 هزارو 875 نفر 

 
جیمی وِلز بنیانگذار ویکیپدیا در کنار شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی 

  با یک مقایسه سر انگشتی بین جمعیتها و تلاش ویکی پدیا در جلب نظر مخاطبان این حقیقت روشن می شود که این سایت سرمایه گذاری زیادی برای معرفی این شخص به کابران ایرانی داشته و تا جایی که توانسته همه ی ابعاد زندگی او را توضیح داده در حالی که برای دیگر زبانها به ذکر این نکته که او خواننده ای کانادایی است اکتفا کرده. 

 دروغ های ویکی پدیا

  سابقه و سیاست سایت ویکی پدیا بر هیچ کس پوشیده نیست، اما نکته ی قابل توجه در معرفی بیبر به مخاطبان ایرانی مظلوم نمایی وارائه ی یک چهره ی مثبت و دیندار از اوست چرا که ایرانی ها و بخصوص کودکان ذاتا دنبال انسان های پاک هستند و نه انسانهای کثیف و بد ذات . 

  اولین دروغ ویکی پدیا مربوط است به اسکوتر براون که ویکی پدیا او را استعداد یاب و مشهور کننده ی جاستین معرفی کرده ، متن ویکی را بخوانید : 

"او(جاستین) در سال ۲۰۰۷، با قرار دادن ویدئوهایی از خواندن خود در یوتوب، در بین کاربران آن وب‌گاه محبوب شد و در سال ۲۰۰۸ توسط اسکوتر براون، (کسی که بعدأ مدیر برنامه‌هایش شد) به صنعت موسیقی وارد شد..."

حال شناسنامه ی این شخص به نوشته ی خود ویکی پدیا :

  اسکات شموئیل براون معروف به اسکوتر براون زادهٔ ۱۸ ژوئن۱۹۸۱ (‎۲۸ خرداد ۱۳۶۰) یک مدیر برنامه و استعداد یاب آمریکایی-یهودی‌تبار است. بیشتر معروفیت او به خاطر کشف استعداد جاستین بیبر است.
وی در خانواده‌ای یهودی-مجارستانی به دنیا آمد. پدر بزرگش در مجارستان سرباز بود و اجدادش تا سال ۱۹۵۶ در مجارستان زندگی می‌کردند. مادربزرگش از بازماندگان هولوکاست است. اجداد اسکات در ماجرای انقلاب ۱۹۵۶ مجارستان به آمریکا می‌گریزند. پدر اسکات در آمریکا یک دندانپزشک است.  

جاستین بیبر و اسکوتر براون

و بخوانید مصاحبه ی اسکوتر را با روزنامه ی اسرائیلی "تابلِت":

  جاستین بیبر، تقریبا یهودی است، این را مدیر برنامه ی "کاملاً یهودی" این خواننده میگوید :"جاستین دعای شیما(نیایش سنتی یهود) را قبل از همه ی اجراهایش می خواند، او اول یک نیایش مسیحی میخواند و سپس شیما را زمزمه میکند." این را اسکات "اسکوتر" براون میگوید که نام واقعی او شموئیل بن إلیزر است، جوان 28 ساله ای که عامل معرفی این سوپر استار 16 ساله به جهانیان بوده است : او ویدئوهایی که مادر جاستین در یوتیوب قرار داده بود کشف کرد و حالا مدیر جاستین است. او همچنین به دلیل دعای شیما که به جاستین یاد داده است حال دیگر برادر خونی او هم محسوب میشود. براون همچنین یک وعده هم میدهد: "ما برای اجرا سال آینده به اسرائیل خواهیم آمد، من میخواهم که اسرائیل را حمایت کنم، تل آویو آماده باش!". 

  اینها در حالیست که در سراسر مقاله ی ویکی پدیا این مطلب القا شده که جاستین با اسرائیل هیچ رابطه ای نداردده مطلب اخیر
ختم صلوات