تبلیغات
ماسون شناسی - اعتراضات مسلمانان جهان به فیلم موهن ( توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) )

مترجم سایتدعای فرج امام زمان: بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

text describing the image

“محمد حسن البحرانی” مدیر سابق دفتر الجزیره در تهران در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل فارس با اشاره به گسترش اعتراضات مردم جهان اسلام در محکومیت فیلم توهین آمیز به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) در آمریکا گفت:‌ این اعتراضات واکنشی طبیعی به اقدام‌ توهین آمیز دشمنان به مقدسات اسلامی است و معتقدم رفته رفته دامنه اعتراضات گسترده می‌شود و همه پایتخت‌ها جهان اسلام را فرا می‌گیرد.


به ادامه مطلب مراجعه کنید.......
وی با اشاره به موضع دوگانه آمریکا در قبال حوادث جهان و حساسیت‌ آمریکا و کشورهای غربی به موضوع هولوکاست،‌ تصریح کرد که آمریکا به هیچ روی اجازه پرداختن به موضوع هولوکاست را به هیچ کسی نمی‌دهد و در صورتی که شخصی درباره این موضوع که اتفاقا از سوی غربی‌ها نیز مورد تشکیک قرار گرفته، سخنی به میان آورد،‌ جهان را به هم می‌ریزند.

البحرانی سکوت مجامع غربی در قبال توهین به دین مبین اسلامی و اتخاذ مواضع سرسختانه در قبال هولوکاست را بیانگر سیاست «یک بام و دو هوای» آنان برشمرد و افزود: توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) قلب ملت‌های مسلمان را به درد آورده است. و در حالی شاهد سکوت آمریکا هستیم که مسلمانان توهین به مقدسات خود را خط قرمز می‌دانند.

این تحلیلگر مسائل خاورمیانه، خشم مردم مسلمان از سیاست‌های خصمانه آمریکا را امری بدیهی خواند و تصریح کرد که هر مسلمانی که نسبت به دینش غیرت داشته باشد به هیچ روی نمی‌تواند ببیند که به دینش توهین می‌شود؛ بلکه با همه توانش از دینش دفاع می کند حتی اگر این دفاع به قیمت جانش تمام شود.
کارشناس مسائل منطقه،‌ پیامبر (ص) را محل اجماع همه جریان‌ها و گروه‌ها و مذاهب اسلامی خواند و تاکید کرد که حتی غیر مسلمانان نیز با توهین به مقدسات مسلمانان مخالفت می‌کنند.

وی حوادث دیروز قاهره و بنغازی را آغاز واکنش مسلمانان به فیلم توهین آمیز به پیامبر (ص) خواند و با اشاره به برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز در تونس، مغرب و چند کشور دیگر اسلامی پیش بینی کرد که دامنه تظاهرات در چند روز آینده به بیشتر کشورهای جهان کشیده شود.

در پی توهین به ساحت پیامبر اعظم (ص) در یک فیلم تبلیغاتی ساخته شده در آمریکا، مسلمانان خشمگین مصر و لیبی به سفارت و کنسولگری آمریکا در قاهره و بنغازی حمله کردند. در شهر بنغازی حتی این درگیری به کشته شدن سفیر آمریکا و سه نفر از کارکنان کنسولگری انجامید.

مرگ بر آمریکا و اسرائیلده مطلب اخیر
ختم صلوات