تبلیغات
ماسون شناسی - نماد ها و اعتقادات فراماسونری (بخش سوم)

مترجم سایتدعای فرج امام زمان: بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

text describing the image

بر اسکناس‌ دلار آمریکا ابلیسکی با هرم ناتمام و چشم جهان بینِ ایلومیناتی نقش شده که در نمادهای ماسونی به معنای این است که: «ما سهم خود را انجام داده‌ایم و با ظهور لوسیفر (ابلیس یا ناجی بزرگ ماسونها) هرم کامل خواهد شد». بر بالای این نماد که مُهر بزرگ نام دارد، به لاتین نوشته شده:”Annuit cœptis” یعنی: «او از اعمال ما راضی است». و در پائین نوشته شده: “Novus ordo seclorum” یعنی: «نظام نوین دنیوی».

به ادامه مطلب مراجعه کنید..................

 بنیانگذاران فراماسون ایالات متحده، آرمان ها و مقاصد فرقه صهیونیزم را در عمق ساختار سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی این كشور جای دادند.

 

    

 

*بنا بر اخبار رسمی، خزانه داری فدرال ایالات متحده سال گذشته اعلام کرد که از تاریخ 21 آوریل 2010، جملۀ “In God We Trust” را از روی اسکناس دلار حذف می کند.   

جان اف. کندی و ابراهام لینکلن دو رئیس جمهورِ غیر ماسون آمریکا بودند که هر دو ترور شدند. جان اف. کندی پیش از این که هدف سوء قصد قرار گیرد در یک سخنرانی اعلام کرد: «ما در سراسر جهان با کانون توطئه ای بیرحم مواجه هستیم. این کانون بر پایۀ فریب و حرص برای توسعۀ منطقۀ نفوذش استوار است. سیستمی که منابع انسانی و مادی وسیعی را برای ساخت دستگاهی بسیار کارآ و منسجم به زور به خدمت گرفته و عملیات نظامی، جاسوسی، اقتصادی، سیاسی و علمی را با هم ترکیب کرده است. آماده سازی و تدارکاتش پنهانی است نه در معرض دید عموم، و اشتباهاتش دفن می شوند نه تیتر روزنامه ها...». آمرین ترور کندی قتل فجیعی برای وی طراحی نمودند تا درس عبرتی برای رؤسای جمهور بعدی باشد. وی در حالی که با همسر خود در صندلی عقب اتومبیل کروکیِ مخصوص رئیس جمهور نشسته بود و در احاطۀ موتورسوارانِ اسکورت در حال حرکت بود، از بام یک ساختمان از ناحیۀ سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت. معمّای این سوء قصد هرگز حل نشد. تشکیلات فراماسونری بر تربیت و طراحی فکر انسان تأکید ویژه دارد و معماریِ ساختمان در این تشکیلات سه قرن است که جای خود را به معماریِ به اصطلاح «انسان آزاد» داده است. این تشکیلات سازمان یافتۀ بین المللی بر مخفی نگاهداشتن ماهیت یهودی خود اهتمام بسیار ورزیده و خود را سازمانی مسیحی معرفی می كند كه عمده فعالیت آن در قالب ایجاد مؤسسات خیریه و کمک رسانی است. بسیاری از اعضای رده پائین فراماسونری نیز از آنچه از شیطان پرستی و به كارگیری جادوی سیاه در سطوح بالای تشكیلات انجام می گیرد بی اطلاع می باشند. از میان اعضای رده پائین، تنها آنهایی كه قابلیت ذاتی برای شیطان پرستی دارند به مدارج بالا راه می یابند.

 

 

 یک لژ ماسونی

 

 

تبلیغات ماسونی:

فراماسونری؛ برای بهتر ساختن مردان خوب...!!

(در تصویر فوق برخی روسای جمهور و هنرپیشگان و دیگر مشاهیر آمریکایی به چشم می خورند)

 

 

جرج بوش در جمع فراماسونها  

طرح ایجاد بناهای شیطانی در بقاع مقدس اسلامی: امروز برج ساعتِ ابراج البیت(متعلق به مجموعۀ بن لادن) که شباهت عجیبی به ابلیسکِ ساعت بیگ بن در لندن دارد در حال قد افراشتن در جوار خانۀ کعبه است. این برج با ارتفاع 595 متر در میان دو برج کوتاهترِ دروازه مانند قرار گرفته است. دو ستون دروازه ای شکل بر زمین شطرنجی در مصر باستان در میان ساحران و پس از آن در میان کابالیست‌ها و فراماسونها، دروازۀ ارتباط با جهان ماورائیِ ابلیسی شناخته می شوند. ارتكاب اعمال شنیعی چون توهین به مقدسات و انجام قربانی در این دروازه موجب ارتباط ایشان با شیاطین جنّی می شود. قرار است که ساختمانهای ابراج البیت در روز 21 سپتامبر 2012 که از نظر فراماسونها «روز شیطان» است افتتاح شود. نماد كهن شیطان در صحرای عرفات 3 اُبلیسک بود که هر ساله توسط میلیون‌ها زائر خانۀ خدا در مناسك «رمی جمرات» سنگ باران می‌شد. حكومت سعودی این سه نماد را برداشته و به جایش دیواری بنا کرده است (در حالی که این امکان وجود داشت که برای ممانعت از مصدومیت احتمالی حاجیان در این مراسم ترتیب دیگری اتخاذ شود) نماد ابلیسك در حالی از مناسك حج حذف می‌شود كه سِر نورمن فاستر، معمار انگلیسی و ماسون بلندپایه كه پروژۀ بازسازی مكه در دست اوست، در سراسر جهان نمادهای ابلیسك یا هرم‌های ایلومیناتی بر پا می‌كند (ساخت این نمادهای شیطانی در جوار کعبه که مسلمانان از گوشه و کنار جهان به سوی آن نماز می خوانند در حالی است که وهابیون در حال تخریب تمامی آثار و نمادهای اسلامی به عنوان مظاهر شرک و بت پرستی هستند. لطفاً عنوان «جنایات وهابیت» در بخش «وهابیت» را مطالعه فرمایید).

 

 

    

 

امروزه کارگزاران بیشتر کشورها، هشتاد درصد برندگان جایزۀ صلح نوبل و بسیاری از هنرمندان مشهور فراماسون هستند. هدایت بسیاری از دانشگاههای بزرگ دنیا نیز با فراماسونهاست. بیشتر مقامات شیخ نشین های عرب حوزۀ خلیج فارس و دیگر كشورهای عربی و ترکیه از اعضای این تشکیلات هستند. در ترکیه، لژها و مجلّات ماسونی همچون «معمار سینان» فعالیت علنی دارند. فراماسونهای عراقی نیز در ماه مه 2007 اولین لژ خود را تأسیس کردند.

* سیف الاسلام قذافی در یكی از مصاحبه های مطبوعاتی خود برای ابراز سرسپردگی به محفل ایلومیناتی، در كنار تصویر یك هرم ایلومیناتی ایستاد، غافل از این واقعیت كه از دیدگاه ایلومیناتی ها هنگامی كه تاریخ مصرف مهره ای منقضی گردد باید از صحنه خارج شود. لازم به ذكر است كه مادر معمر قذافی معدوم دارای نسبی یهودی بود و خود قذافی نیز یكی از هم پیمانان مهم اسرائیل در منطقه بود. 

 

 

 نماد فراماسونهای Order of the Bath در گردن ملک فهد


منبع: asraar.irده مطلب اخیر
ختم صلوات