تبلیغات
ماسون شناسی - جنایات شیطان پرستان 1

مترجم سایتدعای فرج امام زمان: بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

text describing the image

گوشه اى از جنایات و كارهاى منافى عفت شیطان پرستان را كه از زبان دو دختر انگلیسى نقل شده بیان مى كنیم تا ماهیت آنها براى همگان روشن تر شود.
دو خواهر نوجوان پرده از روى كارهاى منافى عفت شیطان پرستان مقیم انگلیس برداشتند و شكایت نامه اى را تسلیم مقامات قضایى انگلیس ‍ كردند.


به ادامه مطلب مراجعه کنید.............

 شكایت آنها از والدین خود و جمعى از شیطان پرستان بوده به گفته آنها در یك مراسم مذهبى شیطان پرستان به این دو دختر تجاوز كرده اند.
این دو خواهر در زمان وقوع حادثه - كه در سال 1361 اتفاق افتاد - فقط 5 سال سن داشتند. ایشان در اظهارات خود خطاب به دادگاه عالى جنایى انگلیس اعلام كرده اند، در این گونه مراسم ، طرف داران این فرقه بدون لباس ‍ به رقص و نوشیدن خون خرگوش مى پردازند.
این دو دختر در اعترافات تكان دهنده شان در این دادگاه گفته اند: شیطان پرستان خرگوش ها را به محل مراسم مى آوردند و آنها را زنده ، گردن مى زدند و خون تازه آنها را مى نوشیدند.
نیز گفته اند: والدین آنها كه شیطان پرست اند، ایشان را مجبور به نوشیدن خون خرگوش مى كردند. در مواردى هم به جاى خون خرگوش از خون بچه هاى نوزاد استفاده مى شود و سپس اجساد آنها را مى سوزاندند. گاهى از آنها خواسته شده ، در كشتن نوزادان مشاركت كنند.
در این دادگاه ، 5 شیطان پرست از جمله پدر و مادر این دو دختر به 20 فقره جرم ، شامل تجاوز جنسى ، لواط، اغفال و امثال آنها متهم شده اند.
این ماجرا به طور جدى افكار عمومى انگلیس را تكان داد. این گونه رخدادها كه در انگلیس اتفاق مى افتد برخى از روشن فكران انگلیسى آنها را به كشورهاى جهان سوم نسبت مى دهند. در بسیارى موارد از آداب و سنت هاى ملت ها از جمله مسلمانان حتى رعایت حجاب را براى بانوان به عنوان آداب قدیمى و كهنه و حتى متعلق به عصر بربریت نام مى برند.

ده مطلب اخیر
ختم صلوات