تبلیغات
ماسون شناسی - جنایات شیطان پرستان ایرانی

مترجم سایتدعای فرج امام زمان: بِسْمِ اللّهِ الْرَّحْمنِ الْرَّحیمْ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

text describing the image

در ایران ما نمی دانیم که چه تعدادی از قتل های وحشیانه و مرموز که به صورت کشف نشده باقی مانده اند به دست شیطان پرستان بوده است. البته عموما تصور می شود که آنها فقط ادای انجام چنین کارها را در می آورند و هرگز توانایی انجام آن را ندارند.

برگزاری مراسم خود زنی و بعد از آن خوردن خون خود و یا خون دیگری. خود زنی بین جوانان علاقه مند به موسیقی متال از رواج بالایی برخوردار است. این خود زنی ها به شکل های مختلف در بین پسران و دختران دیده می شود. خود زنی در گذشته یکی از مراسم خاص شیطان پرستی بوده است که با آن شیطان پرستان سعی کرده اند توجه شیطان را به خود جلب نمایند.

خون خواری نیز در بین علاقه مندان رواج دارد ولی به نسبت کمتر از خود زنی هاست. خون خواری در بین همه ی علاقه مندان شیطان پرستی در ایران یا در بین خوانندگان در خارج اصلا شایعه نبوده و واقعیت دارد.

در مراسم خون خواری شیطان پرستان، به خاطر تمسخر  مراسم شام آخر حضرت مسیح انجام می دادند که ایشان به قول مسیحیان در آن مراسم فرموده اند: «از این شراب بنوشید که همانا خون ماست.»ده مطلب اخیر
ختم صلوات